Biluer 8 kusů Drawing Glove Tablet kreslicí rukavice s dvěma prsty Artist Glove elastické antifoulingové rukavice pro pravou a levou a grafickou podnos tužka displej S kód a M-Code B07XJ8YBTL

Kód výrobku: B07XJ8YBTL
Dostupnost: Na skladě
Kč387,96 Kč1 733,93
Cena bez DPH: Kč387,96

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • 【 Komfortní materiál】 Tato lakovaná rukavice s dvěma prsty je z látky. Má měkkou texturu, dobrou prodyšnost a vysokou pevnost v tahu, čímž se účinně zlepšuje pracovní účinnost.

 • 【Antifouling-design】– Tato rukavice s dvěma prsty mají antifoulingový design, který snižuje tření mezi rukou a povrchem tabletu, iPadu nebo jiných předmětů, takže se již žádné škrábance necítíte dobře.

 • 【 Flexibilní použití 】 tuto umělou rukavici lze použít flexibilně, protože se nejedná jen o jednu ruku. Můžete použít levou nebo pravou ruku, vše závisí na vašich vlastních potřebách.

 • 【 Víceúčelové 】 – tyto lakovací rukavice s dvěma prsty jsou určeny pro osoby, které si přejí grafiku, pera, výkresy nebo LED světelné krabice a které si rádi nakreslují inkoustem. Je určen také pro umělce, kteří vytvářejí grafické tablety / světelné krabice / trackingové polštářky.

 • 【 Služba 】 v případě dotazů jsme vám rádi k dispozici. Odpovíme vám do 24 hodin. Zašleme vám vrácení nebo vrácení peněz.

 • Materiál: Látka
  Tyto pomalované rukavice se dvěma prsty jsou vyrobeny z látky. Textura je měkká, prodyšná, elastická, antifoulingová konstrukce může snížit tření mezi rukou a povrchem tabletu a efektivně zlepšit efektivitu práce.
  Tato dvě rukavice pro malířství byla vyvinuta pro osoby, které používají grafiky, tužky, výkresy nebo svítící schránky s LED diodami, a pro ty, kteří rádi kreslí inkoustem. Vyvinuto pro umělce, kteří také vytvářejí grafické tablety/svítící schránky/podložky.


  Vlastnosti produktu:
  velikost S Code 7x18. 5cm, M Code 8x20cm
  Jednotlivá hmotnost: 10 g.
  Barva: černá
  Množství: 8


  Vlastnosti:
  Měkký a hebký, může se roztahovat
  Vyřešte problém pocení
  Anti-Fouling, proti postříkání, proti opotřebení, proti potu.
  Může snížit skvrny na pružinových kresbách.
  Omezte tření mezi rukama a tabletem nebo displejem
  Free-Size-rukavice pro levou a pravou ruku


  Balení obsahuje:
  4 s yard x dvě rukavice na prsty
  4 m Code x lakování dvouprstových rukavic


  Výsledkem je možnost:
  Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, pošlete nám e-mail. Jsme tu pro vás 24 hodin denně.

  Biluer 8 kusů Drawing Glove Tablet kreslicí rukavice s dvěma prsty Artist Glove elastické antifoulingové rukavice pro pravou a levou a grafickou podnos tužka displej S kód a M-Code B07XJ8YBTL

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze