Bluetooth In-Ear sluchátka Mini Earbuds s Portable Nabíjecí fotoaparát A integrovaným mikrofonem Sweatproof Sport Sluchátka pro iPhone iPad Samsung tablety laptopy a mnoho dalšího B07GSRVL5M

Kód výrobku: B07GSRVL5M
Dostupnost: Na skladě
Kč484,90 Kč1 202,94
Cena bez DPH: Kč484,90

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Bezdrátové Bluetooth sluchátka – využívá nejnovější technologie Bluetooth 5.0 a pokroková audio – Decodie Rungs technologie, aby signál stabilní udělat a nabízí vyšší kompatibilitu s bezdrátové vzdálenost od 10 metrů, což vám pravá bezdrátové zážitkem. Link vtipem bezdrátová sluchátka mají revoluce hudby zkušenosti nově definuje.

 • Jednoduché spojení & jednoduše používat – není nutné schopnosti. Během několika sekund mohou sluchátka jednoduše s oběma tlačítka na obou stranách. Se dvěma sluchátek mohou současně nebo odděleně. S One – Step – regulátor můžete používat sluchátka, aby mezi písní Umzuschalten, zodpověděli hovorů, aktivování Siri, opakování vytáčení spustit a další funkce řídit.

 • Hi-Fi stereo sound kvalita – výrobek nabízí bezztrátovou kvalitu HD technologie, které neuvěřitelnou zvuk s hlubokými basy, průzračné výšky a jasné vokály. S Link vtipem H9 pro nikdy nezmeškáte díl nebo součást vaší hudby. Hladina akustického výkonu odpovídá standardům doporučená zdraví k ochraně vašeho Gehoers.

 • Nabíjení na nabíjecím – Link vtipem bezdrátová sluchátka mohou s jediné nabití 4 hodin hudby hrát. Je vybavena 350 mAh nabíjecí kufr, který sluchátka 4 další Male nabíjení může, takže sluchátka celkem až 16 hodin běhat. Můžete vychutnat hudbu celý den a musí se starosti o Proud Engpaesse při cestách nebo jiné aktivity.

 • 12 měsíční záruka – nakupujte s důvěrou a odpočinek. Link vtipem podporuje 30 dní vrátíme, 12 měsíců záruka, 24 hodin rychlá odpověď a 365 dní Technická podpora. Prosím, neváhejte nás, pokud máte otázky nebo Unzufriedenheit.

 • Barva:schwarz

  Bluetooth In-Ear sluchátka Mini Earbuds s Portable Nabíjecí fotoaparát A integrovaným mikrofonem Sweatproof Sport Sluchátka pro iPhone iPad Samsung tablety laptopy a mnoho dalšího B07GSRVL5M

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze