Akční nabídky

Infiland TDB pouzdro pro iPad 10.2 2019 B07XR625GT

Kód výrobku: B07XR625GT
Dostupnost: Na skladě
Kč389,40 Kč1 524,55
Cena bez DPH: Kč389,40

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Speciálně navrženo pro iPad 10,2 palců 2019 (7. generace) Tablet PC, není vhodný pro jiné modely ipad. Vynikající kvalita, ultratenké lehké. Jednoduché nošení, aby se zabránilo poškrábání a znečištění.

 • Materiál: Vnější strana – velmi odolná umělá kůže. Nemusíte se obávat opotřebení nebo poškrábání. Autentický vzhled kůže; vnitřní strana – měkká vnitřní strana, speciální materiál chrání a čistí obrazovku.

 • Magnetický uzávěr. Navrženo s magnetem pro vozy / režim usínání. Ušetříte tak více energie a chrání spínací tlačítko. Multiúhlová podpora pro jednoduché zobrazení a psaní, fotoaparát a tlačítka jsou na otvoru vyhrazeny.

 • Jedná se o pouzdro, které bylo navrženo s pouzdrem na Apple Pen, který může Váš Apple Pen plně ochránit před poškozením.

 • Tento produkt prodává exkluzivně Infiland. Kupte pouze od Infiland abyste získali originální produkty Infiland TM se zárukou výrobce a samozřejmě také náš vynikající zákaznický servis.

 • Kompatibilita: Toto ochranné pouzdro je speciálně navrženo pouze pro iPad 10.2 palce 2019 (7. generace), není vhodné pro jiné modely ipad.

  Popis:
  - Z vysoce kvalitní umělé kůže a TPU materiálů, pomůže vám dobře chránit váš tablet a vyhnout se poškrábání, poškrábání a poškození.
  - Navrženo s magnetem pro vosk / režim usínání a perfektní výřezy pro kameru, reproduktor, stojan a další porty. Integrovaný stojan s různými perspektivami fotoaparátu (zadávání a sledování).
  - 100% zbrusu nové, lehké, ultra tenké, jedinečné, decentní provedení, průhledné spodní skořepiny. Je snadné jej zasunout do tašky nebo nosit samostatně
  - Navrženo s držákem na tužky pro váš Apple Pen.Kryt na tužky může váš Apple Pen zcela ochránit před poškozením.

  Specifikace:
  - Pro iPad 10.2 palce 2019 (7. Generace) tabletový PC
  - Model: Tri-Fold s funkcí automatického spánku/probuzení a zabudovaným držákem pera
  - Poznámka: Barva obrázku se může mírně lišit od skutečného výrobku kvůli různému osvětlení a nastavení barev.

  Záruka: Tento produkt je exkluzivně prodáván firmou Infiland. Kupte pouze od firmy Infiland a získáte originální výrobky Infiland TM se zárukou výrobce a samozřejmě také náš vynikající zákaznický servis.

  Infiland TDB pouzdro pro iPad 10.2 2019 B07XR625GT

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze