Akční nabídky

K&L [3 kusy] LK ochranná fólie pro Huawei Mate 20 Huawei Mate 20 pancéřové sklo [Alignment Frame jednoduchá instalace] [bez bublinku] s doživotní zárukou B07P7N1JNH

Kód výrobku: B07P7N1JNH
Dostupnost: Na skladě
Kč396,43 Kč1 128,53
Cena bez DPH: Kč396,43

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Celoživotní záruka náhrady - LK tvrzené sklo ochranná fólie je zajištěna doživotní zárukou. Doživotní záruka bez stresu poskytuje ochrannou ochranu.

 • Prvotřídní ochrana – vyrobeno z vysoce kvalitního tvrzeného skla 9H odolné proti poškrábání. Nerozbitná chrání vaši obrazovku před poškrábáním a nárazy proti úderům. Oleofóbní vrstva proti otiskům prstů udržuje vaši obrazovku bez otisků prstů a olejových šmouh a snadno se čistí.

 • Precizní tvar – laserový řez otvory pro přední vidění, kameru, reproduktor a tlačítko Home.

 • Výška definice a citlivý na dotek – vysoké reakce, citlivá s jasností a průhledností zajišťuje rychlou reakci. Jednoduché použití – jednoduché pokyny umožňují rychlou a bezproblémovou instalaci.

 • Obsahuje 3 kusy ochranné fólie z tvrzeného skla kompatibilní s Huawei Mate 20. Vezměte prosím na vědomí: protože má Huawei Mate 20 zaoblené hrany, které tvrzené sklo nemůže úplně zakrýt, je to pouze pro ploché oblasti, aby se zabránilo stáhnutí.

 • Prosíme pozor: protože má Huawei Mate 20 displej ohnuté hrany, které nemohou tvrzené sklo úplně zakrýt, je to pouze pro ploché oblasti, aby se zabránilo poškození ochranné fólie.

  LK doživotní záruka Premium ochrana z tvrzeného skla nabízí funkčnost, pocit a čistotu. Vyrobeno z tvrzeného skla odolného proti poškrábání, nerozbitné, 9H chrání displej před poškrábáním, škrabkami, bouřkami a kapkami. Vysoká citlivost a citlivost dotykové obrazovky zajišťují rychlou reakci a optimální výkon. Speciální fobní povrchová úprava chrání displej před otisky prstů a mastným rozmazáním. Přesné výřezy pro přední pohled se vejdou na displej s výřezy, reproduktory a tlačítkem Home. Vysoce adhezivní technologie drží chránič bezpečně na svém displeji bez bublinek nebo vodoznaku. Filtr proti roztříštění, pokud se praskne, tvrzené sklo se nepraskne v malých ostré kousky, takže je bezpečnější než jiné skleněné výrobky. Snadná instalace díky jednoduchým pokynům a snadné použití. Trvanlivá konstrukce s vysoce kvalitním materiálem s doživotní zárukou.

  Kompatibilní s Huawei Mate 20

  LK poskytuje doživotní záruku:
  Náhrady vám zašleme zdarma:
  Problémy s instalací, jako jsou bubliny nebo jiné uživatelské chyby.
  poškozuje ochrannou fólii.
  Nevhodné pro váš přístroj.

  K&L [3 kusy] LK ochranná fólie pro Huawei Mate 20 Huawei Mate 20 pancéřové sklo [Alignment Frame jednoduchá instalace] [bez bublinku] s doživotní zárukou B07P7N1JNH

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze