lyžařské Nomi Tech Skin ochranná fólie pro Apple Watch Series 4–44mm. odpuzuje vodu balení po 6ks B078PVPP94

Kód výrobku: B078PVPP94
Dostupnost: Na skladě
Kč397,26 Kč1 037,59
Cena bez DPH: Kč397,26

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Kompatibilní s Apple Watch Series 4, 44 mm. laserovou Cut design zajišťuje perfektní držení a optimální ochranu displeje. Samotný flexibilní materiál se přizpůsobí přitom nerovné displeje.

 • "s ochranou" flexibilní robustní termoplastický uretanová dokonce nárazu absorbuje. Fólie je přitom Kratzsicher UV odolné Stichsicher a nezežloutne.

 • Jednoduché bezchybné instalace bez Einschluss vzduchové bublinky. Přitom lepit umožňuje přesné nastavení fólie na displej. Fólie snižuje viditelný znečištění mastnotou a otisky prstů.

 • Zcela transparentní téměř neviditelná a HD čirá ochrana displeje s hladkým Glasaehnlicher povrch a "True Touch" pocit. Skvělý alternativa k typickým Elektrostatischen PET fólie.

 • Německá verze: včetně německý návod k instalaci

 • každodenním používání vašeho Apple Watch může způsobit zakrytí škrábanci, vyboulením nebo jiné nežádoucí poškozením. Během několika měsíců je obtížné něco na displeji rozpoznat; Prodejní hodnotu klesá a je Peinlich být smartphone tak zu zeigen. Kvalitativně nekvalitním Weg vyhazuje ochranné fólie na displej průkazů přitom pouze dočasné řešení zu sein. Proto potřebujete trvalý náhradní.
  Der einzige ochrana displeje, kterou potřebujete
  S tímto problém v hlavě mají zakladatele od lyžařské Nomi se vorgenommen ochrana displeje vyvinout, robustní, spolehlivý a dlouhotrvající je. Vaše řešení je lyžařské Nomi Tech Skin.
  Die z uretanu, který byl pro armádu vyvinuté, designovaná fólie chrání před opotřebením a vám zaručuje robustní ochranu pro váš přístroj. Flexibilní ochrana displeje je přitom HD čirá a téměř neviditelná. Hladký povrch se jednoduše Apple Watch obsluha, jako by žádné fólie k dispozici. Kvalitní materiál je navíc Selbstheilend a tím schopna absorbovat škrábance a poškození nebo dokonce opravit.
  Ochrání vás tedy Váš drahý majetkem a udělejte nikdy starosti o Váš ochrana displeje.
  Obsah lyžařské Nomi Kit
  6 lyžařské Nomi Tech Skin fólie
  Vysoce kvalitní utěrka z mikrovlákna
  Sprej pro připevnění fólie
  Detailní návod k umístění
  Made in USA

  lyžařské Nomi Tech Skin ochranná fólie pro Apple Watch Series 4–44mm. odpuzuje vodu balení po 6ks B078PVPP94

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze