Akční nabídky

Podložka na stůl Knodel psací stůl 80 cm x 40 cm podložka na stůl z PU kůže podložka na laptop vodotěsná podložka na psací stůl pro kancelářské nebo domácí použití oboustranná 40x80 B07JVZTP62

Kód výrobku: B07JVZTP62
Dostupnost: Na skladě
Kč411,52 Kč1 327,57
Cena bez DPH: Kč411,52

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Chrání váš psací stůl -- vyrobeno z odolné PU kůže, chrání váš psací stůl před poškrábáním, skvrnami, rozlitím, horkem a oděrem. Přináší vaší kanceláři ještě moderní a profesionální atmosféru, když ji položíte na svém psacím stole. Díky hladkému povrchu si můžete užívat psaní, psaní a prohlížení. Je perfektní pro kancelářské nebo domácí použití.

 • Robustní materiál a oboustranná vložka – díky robustní konstrukci s vysoce kvalitním koženkovým materiálem zůstává podložka na psací stůl Knodel po dlouhou dobu odolná. Dvě strany jsme navrhli se stejným materiálem, ale různé barvy, můžete použít obě strany.

 • Multifunkční skládací podložka – velikost 80 cm × 40 cm, dostatečně velká pro umístění laptopu, myš a klávesnice. Váš pohodlný a hladký povrch lze použít jako podložka pod myš a psací podložku. Protiskluzový materiál také pro stabilitu během každodenního používání.

 • Vodotěsný a snadno se čistí. Vodotěsný a žáruvzdorný materiál činí tento produkt dlouhou životnost a snadno se čistí. Při čištění povrch jednoduše otřete vlhkým hadříkem.

 • JAHR záruka - Snažíme se nabídnout našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty a prvotřídní služby. Všechny naše stolní podložky Knodel mají jednoletou záruku. Pokud jste s naším produktem nespokojeni, můžeme vám nabídnout novou podložku na stůl nebo 100% náhradu. Na co čekáte? Objednejte si bez rizika tím, že přidejte tento výrobek nyní do svého nákupního košíku!

 • Barva:Light Blue  |  Velikost:40x80

  Podložka na stůl Knodel psací stůl 80 cm x 40 cm podložka na stůl z PU kůže podložka na laptop vodotěsná podložka na psací stůl pro kancelářské nebo domácí použití oboustranná 40x80 B07JVZTP62

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze