Akční nabídky

Sluchátka EKSA E5 Active Noise Cancelling 60 hodin bezdrátová Bluetooth 5.0 Over Ear ANC potlačující hluk CVC 8.0 mikrofon rychlé nabíjení proteinové náušníky skládací na cesty do kanceláře B07Y9P4JX1

Kód výrobku: B07Y9P4JX1
Dostupnost: Na skladě
Kč1 562,79 Kč2 253,34
Cena bez DPH: Kč1 562,79

Množství

 

    Kompatibilní s vaším modelem .
  • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

  • Technologie aktivního potlačení hluku. Snižuje většinu okolního hluku v pracovním prostředí. Když se zapne sluchátka ANC a aktivní efekt potlačení šumu je mezi 20 a 25 dB, tlumí až 90 okolních zvuků a hrubé frekvence (žádné hovory).

  • Ergonomicky komfortní a skládací design. Náušnice vyrobené z profesionální, měkké paměťové pěny a 90° otočné náušníky zaručují maximální komfort při nošení i po dlouhou dobu. Nastavitelný paprsek hlavy Bluetooth lze nastavit podle ideálních velikostí. Tato Bluetooth sluchátka jsou skládací a lze ji uložit v přiložené tvrdé skořepině, což je perfektní na cesty i na cesty.

  • Rychlé nabíjení a dlouhá doba hraní. 5 minut nabíjení na 10 hodin hudby Doba přehrávání 30 hodin při plném nabití díky vysoké kapacitě baterie 920 mAh. Pokud chcete dobu hraní vždy prodloužit, jednoduše zapojte svůj mobil nebo PC pomocí dodaného audio kabelu. (Poznámka: kabelová připojení nefunguje, když je baterie sluchátek prázdná).

  • Mikrofon s Bluetooth 5.0: Vychutnejte si rychlé a stabilní spojení s Bluetooth 5.0 a bezztrátový audio přenos. S 40mm velkým driver zajišťují hluboké basy, jasný zpěv a high-fi stereo zvuk. Zabudovaný mikrofon s potlačením šumu CVC 8.0 zaručuje handsfree volání v jasném jazyce.

  • Široká kompatibilita a záruka 2 roky: Tato Bluetooth sluchátka s aktivním potlačením hluku jsou kompatibilní se všemi zařízeními s bluetooth, iPhone, iPad, notebook atd. Perfektní pro váš mobilní telefon a PC. Tím je nutností na cesty a je skvělým dárkem pro každý věk. Kromě toho zaručujeme 30 denní záruku vrácení peněz a 24-měsíční záruku výrobku.

  • Sluchátka EKSA E5 Active Noise Cancelling 60 hodin bezdrátová Bluetooth 5.0 Over Ear ANC potlačující hluk CVC 8.0 mikrofon rychlé nabíjení proteinové náušníky skládací na cesty do kanceláře B07Y9P4JX1

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze