Akční nabídky

Stilbag e-Reader telefony Finn pro PocketBook Inkpad 3 vlněné plsti Antracit růžová mobilní telefony Made in Germany B07D6C3SMW

Kód výrobku: B07D6C3SMW
Dostupnost: Na skladě
Kč448,52 Kč1 813,71
Cena bez DPH: Kč448,52

Množství

 

  Kompatibilní s vaším modelem .
 • Zadat číslo modelu ověřte, že velikost odpovídá.

 • Střih ✅ pouzdro na eReader byl koncipován pro PocketBook Inkpad 3. Ochranné pouzdro z šedého plsti je tenký a obklopuje e-book reader přesně.

 • Design ✅ přední a zadní strana E – Readers jsou díky ochranné pouzdro Kryty a chráněn. Tak poskytuje spolehlivou ochranu před poškrábáním, prachem a každodenním opotřebením.

 • Kvalita ✅ pouzdro bylo vyrobeno v Německu a je kolem čisté zpracování.

 • Bezpečnost ✅ po stranách integrovaná guma zajišťuje ochranu kolem dokola a bezpečné držení – tak je pouzdro vždy bezpečně uzavře a přesto se dá snadno otevřít.

 • Odolnost ✅ eReader pouzdro bylo vyrobeno z 2 mm Meliertem vlněný filc v barvě antracit, který podšívkou se skládá z 1 mm vlněná plsť v růžové barvě. Plsť je velmi měkká, ale přesto robustní.

 • Stylová taštička eReader pouzdro Finn pro PocketBook Inkpad 3 – e-book reader pouzdro z plsti pro perfektní ochranu
  Die taška přesvědčí svým jednoduchý design. Die ochranné pouzdro pro PocketBook Inkpad 3 bodují s vaším minimální hmotnost a díky štíhlou, které se E-Reader perfektně ruky. Die plstěné pouzdro chrání přední a zadní stranu přístroje spolehlivě před každodenními nepřízněmi každodenního života. Měkký materiál chrání displej E-Readers před poškrábáním a nárazy. prachem a špínou můžete dostat tím není v dokovací připojení. Výrazně snižuje riziko poškození e-book Readers se díky pouzdru. To na straně pouzdro integrované gumový pásek umožňuje bezpečné držení Reader.
  Výhody plsti:
  Die E-Reader pouzdro bylo vyrobeno z vysoce kvalitního vlněného filcu s tloušťkou 3 mm. biologisch abbaubare přírodní produkt je velmi měkká a příjemně padne do ruky. Zapracované ovčí vlna Merino je výjimečně odolný a nabízí mnoho dalších výhody:
  Lehký a tenký materiál
  Izolace proti horku a chladu
  vodě a vlhkosti
  Odolný proti změnám vůči znečištění
  nehořlavý
  pomačkané a bez záhybů
  Důležité pokyny:
  Vlněná plsť se může díky nenamáčet a Reiben deformoval nebo Verkleinern. To by měla být proto pokud možno není za mokra.
  Používáš pouzdro?
  Toto pouzdro E-Reader se hodí pouze pro PocketBook Inkpad 3 bez Case, Bumper nebo jiného ochranného krytu. Rádi vyrobíme však taška na míru pro tvůj přístroj s Case. U u Hledání jednoduše po v kategorie ručně vyrobeno podle "stylová taštička Finn E-Reader".
  Pokud máte připomínky nebo dotazy, kontaktujte nás, určitě – společně najdeme řešení pro váš problém.

  Stilbag e-Reader telefony Finn pro PocketBook Inkpad 3 vlněné plsti Antracit růžová mobilní telefony Made in Germany B07D6C3SMW

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze