Akční nabídky

Womdee kryt klávesnice pro Huawei MediaPad M5 Lite 10 bezdrátová hliníková slitina dotyková klávesnice s odnímatelnou magnetickou koženou taškou pro Huawei MediaPad M5 Lite 10. 1 palců B07V3DZGS2

Kód výrobku: B07V3DZGS2
Dostupnost: Na skladě
Kč487,17 Kč1 670,06
Cena bez DPH: Kč487,17

Dostupné možnosti

Množství

 

 • Kompatibilní --- Speciálně pro Huawei MediaPad M5 Lite 10,1 palců 2018 Release tablet (BAH2-W09, BAH2-W19), není určen pro Huawei MediaPad M5 / M5 Pro 10. 8.

 • Dlouhá životnost – vnější strana z vysoce kvalitní PU kůže a vnitřní strana z měkkého mikrovlákna nabízí rozsáhlou ochranu a chrání váš přístroj před poškrábáním, nárazy, prachem nebo jiným každodenním poškozením. Klávesnice z hliníkové slitiny zajišťuje rychlý a bezproblémový život.

 • Skládací režim --- trojnásobně složený přední kryt se dvěma polohami pro dobu, přehrávání filmů a ovládání klávesnice atd.

 • AUTO WAKE / SLEEP-FUNKTION --- Auto Wake Sleep funkce pro prodloužení životnosti baterie Váš přístroj; magnet zajišťuje uzavření pouzdra, snadné nazouvání a vyzouvání.

 • Přesné otvory --- jednoduchý přístup ke všem tlačítkům. Extrémně kompaktní a precizně střižené, aby byl plný přístup ke všem tlačítkům, aniž byste museli pouzdro sundat, jako např. např. Nabíjení, poslech hudby, Vedios atd.

 • Kompatibilní s Huawei Mediapad M5 10,1 palců klávesnice Case, Womdee bezdrátová hliníková slitina touch klávesnice se stojánkem odnímatelnou magnetickou kůží pro huawei mediapad m5 lite tablet 10,1 "

  Vlastnosti:
  -- Pouzdro kompatibilní s Huawei MediaPad M5 Lite Tablet 10. 1 ".
  -- Magneticky uzavřený: drží na obrazovce, aniž by při zavírání skákala přední kryt.
  -- Proměňte svůj Pad na laptop a upravte pozorovací úhel na každou úroveň.
  -- Perfektní pro práci, psaní nebo prohlížení videí v podnikatelském prostředí, ve škole, na cestách a doma.
  --- Vyrobeno z vysoce kvalitní umělé kůže, pro zachování příjemného tlačítka a trvalého používání a současně poskytuje ultimativní ochranu.

  Specifikace:
  -- Materiál: vysoce kvalitní klávesnice z PU hliníkové slitiny
  -- Verze Bluetooth 3.0 efektivní vzdálenost do 10 metrů
  -- Doba nabíjení 2-3 hodiny
  -- Trvalá provozní doba: 100 hodin
  -- Životnost 5 milionů tlačítek

  Balení obsahuje:
  1 × odnímatelná bezdrátová Bluetooth klávesnice koženková taška
  1 × nabíjecí kabel Micro USB.

  Womdee kryt klávesnice pro Huawei MediaPad M5 Lite 10 bezdrátová hliníková slitina dotyková klávesnice s odnímatelnou magnetickou koženou taškou pro Huawei MediaPad M5 Lite 10. 1 palců B07V3DZGS2

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze